O NAS

Mania Czystości Cleaning Service to nowoczesna, przyjazna i prężnie rozwijająca się firma sprzątająca.

Wykwalifikowany zespół dba o zadowolenie i wygodę naszych Klientów. Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam zapewnić profesjonalną usługę sprzątającą.

Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, właścicieli firm, wspólnot mieszkaniowych, zarządców budynków, oraz do wszystkich, dla których czystość, porządek i ład to podstawa. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, biur, lokali użytkowych, ciągów komunikacyjnych, apartamentów na wynajem.

Wykonujemy usługi sprzątające jednorazowe lub cykliczne oraz takie jak: mycie okien, usługa prasowania, utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych, sprzątanie i opieka nad grobami.

Siedziba naszej firmy sprzątającej znajduje się w Piasecznie, ale obszar działalności to również inne miejscowości należące do gmin Piaseczno i Lesznowola oraz południowe dzielnice Warszawy (Mokotów, Ursynów, Wilanów)

Współpraca z firmą Mania Czystości Cleaning Service to pewność, że sprzątanie będzie wykonane terminowo i solidnie. Gwarantujemy wysoką jakość usług sprzątających, w konkurencyjnych cenach.

W naszej pracy stosujemy profesjonalne i bezpieczne środki czystości, które dostosowujemy do potrzeb naszych klientów oraz posługujemy się specjalistycznym sprzętem wysokiej jakości.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów nasza firma posiada OC na powierzone mienie.

Zapraszamy do kontaktu.

W czym możemy Państwu pomóc?